• Family Suites

    Ailenizle Birlikte Unutamayacağınız Ekonomik ve Konforlu Bir Tatil, Otel Z Farkıyla Family Suit Odalarımızda Sizleri Bekliyor.

  • Standart Oda

    Tüm Standart Odalarımızda Tatilinizin Mükemmel Geçmesi İçin Her Tür Detay, En İnce Ayrıntısına Kadar Düşünüldü.

Çeşme’yi Ekonomik Yaşamak İsteyen Gençlere ve Kendini Genç Hissedenlere Merkezi, Konforlu, Mükemmel Bir Alternatif. Otel Z Tümüyle Yenilenen Yüzü ve Odaları ile Tüm Değerli Konuklarına Mükemmel Fırsatlar Sunuyor.

Sizler İçin En Kusursuz ve Ekonomik Tatil Deneyimi, Otel Z’de.

Mükemmel tatil deneyiminin yanı sıra unutulmaz bir gastronomi deneyimide sunmaya özen gösteriyor, dünya mutfaklarından en özel tatları sizlerlerle buluşturuyoruz.

Otel Z Misafirleri İnkim otel ayrıcalıkları ile Aileniz ve sevdiklerinizle masatenisi, bilardo, air hockey gibi salon oyunları oynayarak vakit geçirebilir, oyun salonumuzda masa oyunları ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Siz ve değerli konuklarınızın rahatı için tüm detayların düşünüldüğü 150 Kişilik konferans salonu ile iş toplantılarınız ve konferanslarınızda İnkim Otel ayrıcalıkları ile en profesyonel çalışma ortamı sizleri bekliyor.

Otel Z misafirleri isterlerse İnkim otel ayrıcalıkları ile özel plajımızda Ilıca sahilinin şifalı sularıyla beslenen denizinin, kumun ve dört mevsim sağlık kaynağınız güneşin tadını çıkarabilirler.